Energy-Fit Fitness Klub

O Nas

Fitness Klub Energy-Fit to pierwsze takie miejsce w Kluczborku. Stworzyliśmy je dla tych wszystkich, którzy chcą spędzić czas w miłej atmosferze, poddać się psychicznemu relaksowi oraz aktywnie wykorzystać wolny czas. Odwiedzając nasz klub zastaniesz niepowtarzalną atmosferę, która panuje w tym miejscu, niezwykły urok oraz energetyczny klimat. W Energy-Fit odzyskasz pewność siebie i pozytywnie nastawiasz się do kolejnego dnia.

Dbamy o swoich klubowiczów, dlatego też każdy z nich ćwiczy na profesjonalnym sprzęcie wiodących firm w dziedzinie fitness. Nasi instruktorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, umiejętności - czego dowodem są liczne wyróżnienia, dyplomy uczestnictwa w konwencjach i szkoleniach.

Chcemy, aby każdy z klubowiczów mógł uczęszczać na wybrane przez siebie zajęcia, dlatego też cały czas staramy się jak najtrafniej dopasować plany zajęć, zwiększając liczbę godzin oraz wprowadzając kolejne zajęcia. Pragniemy również, aby wszystkie osoby odwiedzające Fitness Klub Energy-Fit czuły się swobodnie i zawsze wychodziły z uśmiechem na twarzy. Zapraszamy na zajęcia, które pozytywnie wpłyną na Twoje zdrowie, psychikę i samopoczucie. Dzięki nim oraz panującej u nas atmosferze odstresujesz się, nabierzesz dystansu i sił na zmagania z wyzwaniami kolejnego dnia.

Zespół Fitness Klubu Energy-Fit